Menu

221B Baker Street

Pełny ekran
Light Switch
0%
Gra się ładuje kliknij tutaj aby zagrać
ZAGRAJ ZA PIENIĄDZE
ranking kasyn
kasyno
oprogramowanie
język polski
darmowe gry
bonus bez depozytu
bonus powitalny
ocena:
netent
microgaming
green tube
20 pln
1000 pln
ocena:
netent
microgaming
green tube
0 pln
750 pln
ocena:
netent
microgaming
green tube
0 pln
500 pln
ocena:
netent
microgaming
green tube
0 pln
500pln

Opis Gry

221B Baker Street

221B Baker Street

 

Sherlock Holmes, który potrafił rozwiązać nawet najtrudniejsze zagadki kryminalne w dziejach policji mieszkał przy ulicy 221B Baker Street w Londynie. Chociaż sam Sherlock jest postacią fikcyjną, występującą jedynie w kryminałach pisanych przez wiele lat, to jednak adres ten istnieje naprawdę. Dzisiaj, znajduje się tam muzeum Sherlocka Holmesa, a zwiedzający mogą podziwiać nie tylko akcesoria związane bezpośrednio z bohaterem ich ulubionej powieści, ale także z zawodem detektywa.

Slot video o nazwie 221B Baker Street pozwala nam wziąć udział w jednej z najcięższych spraw Sherlocka Holmesa. Potrzebuje on naszej pomocy, a do naszego zadania należeć będzie odpowiednie zakręcenie jednorękiego bandyty.

W grze występują różne symbole jak lupa, która zawsze przyda się na miejscu zbrodni, tajemnicza fiolka z czerwonym płynem, ale także broń – nieodłączny element wyposażenia każdego kto miesza się w sprawy kryminalne.

Gra 221B Baker Street utrzymana jest ciemnej, mrocznej kolorystyce, która jeszcze bardziej podsyca wspaniały klimat tego video slotu.

0

Komentarze

komentarze

  • Zapisz sie a dostaniesz darmowe free spiny i kody na doładowania bez depozytu:

    Zagraj teraz w Sizzling Hot!