cheap nba jerseys KINGDOM OF CHEAP JERSEYS,CHEAP NFL,NBA,MLB JERSEYS NFL Store - Cheap Offers on Jerseys,Wholesale in USA nfl jerseys wholesale cheap jerseys cheap nfl jerseys Zach Banner jersey authentic How Aid Your Valuable Football Cards Collection The Craze For Man Utd Football Shirts The Best Cheap Jerseys,Mlb Jerseys Support Your Team With Mlb Dog Apparel And Accessories
Menu

Big Bang

Pełny ekran
Light Switch
ZAGRAJ ZA PIENIĄDZE
ranking kasyn
kasyno
oprogramowanie
język polski
darmowe gry
bonus bez depozytu
bonus powitalny
ocena:
netent
microgaming
green tube
20 pln
1000 pln
ocena:
netent
microgaming
green tube
0 pln
750 pln
ocena:
netent
microgaming
green tube
0 pln
500 pln
ocena:
netent
microgaming
green tube
0 pln
500pln

Opis Gry

Big Bang

Opis gry – Big Bang

Big Bang, czyli wielki wybuch, to zdarzenie w dziejach świata, które przyczyniło się do powstania znanej nam dziś galaktyki, jak i zaczątków rasy ludzkiej. Temat przewodni wielkiego wybuchu od razu rzuca nam się w oczy kiedy spojrzymy na ten video slot. Symbolami w tej grze są przede wszystkim kolorowe planety, a każda z nich posiada inną wartość.

Chociaż być może taki był zamiar producentów gry, to Big Bang jest bardzo słaby pod względem graficzny. Nieco starodawne wydanie grafiki ma może przywoływać zamierzchły charakter tego wybuchu, ale nam nie przypadł do gustu, choć oczywiście jest to kwestia mocno indywidualna. Wszakże najważniejsze w jednorękim bandycie jest to czy przynosi nam zysk i pieniądze, a nie jak wygląda, prawda ?

Big Bang net ent big bang slot

Zanim zaczniemy świętować wysokie wygrane w tej grze możemy zapoznać się z tabelą wygranych, która przedstawi nam wszystkie potencjalne układy wygrywające jakie mogą pojawić się na bębnach tego jednorękiego bandyty.

Nie musimy oczywiście przyswajać ich na pamięć, bo wszystkie wygrane zostają sprawdzone automatycznie przez komputer po każdym zakręceniu bębnem jednorękiego bandyty. Sprawdzanie kilkunastu (lub nawet więcej) linii wygranych przecież jest niemożliwe, ale na szczęście komputer sprawdza wszystkie wygrane uczciwie i nie musimy obawiać się o to, że zostaniemy oszukani.

Niemniej jednak czytając tabelę wygranych będziemy mieli jasny obraz przed oczami tego, które symbole są najbardziej dochodowe, a które przynoszą zyski nieco mniejsze.

W jak każdym automacie, również w tej grze mamy do dyspozycji możliwość wylosowania symbolu Wild oraz Scatter.

Big Bang Big Bang1

Ten pierwszy zastępuje każdy inny symbol w grze, przez co tworzenie wygrywających układów jest łatwiejsze, a ten drugi (wylosowany w odpowiedniej liczbie) zapewnia nam darmowe spiny, czyli grę kompletnie za friko, przez co możemy zarobić pieniądze lub zagrać kilka razy bez ponoszenia jakichkolwiek kosztów. Wylosowanie symbolu Wild czy Scatter niemal zawsze wiąże się z dodatkowymi korzyściami, dlatego chętnie oglądamy je na ekranach swojego komputera.

0

Komentarze

komentarze

  • Informacja:

    Strona “egryhazardowe.pl” jest przeznaczona wyłącznie dla polskojęzycznych rezydentów UK, wszyscy operatorzy na stronie posiadają licencję UK Gambling Commission oraz MGA
    only UK players
    Zapisz sie a dostaniesz darmowe free spiny i kody na doładowania bez depozytu: