cheap nba jerseys KINGDOM OF CHEAP JERSEYS,CHEAP NFL,NBA,MLB JERSEYS NFL Store - Cheap Offers on Jerseys,Wholesale in USA nfl jerseys wholesale cheap jerseys cheap nfl jerseys Zach Banner jersey authentic How Aid Your Valuable Football Cards Collection The Craze For Man Utd Football Shirts The Best Cheap Jerseys,Mlb Jerseys Support Your Team With Mlb Dog Apparel And Accessories
Menu

Candy and Fruits

Pełny ekran
Light Switch
ZAGRAJ ZA PIENIĄDZE
ranking kasyn
kasyno
oprogramowanie
język polski
darmowe gry
bonus bez depozytu
bonus powitalny
ocena:
netent
microgaming
green tube
20 pln
1000 pln
ocena:
netent
microgaming
green tube
0 pln
750 pln
ocena:
netent
microgaming
green tube
0 pln
500 pln
ocena:
netent
microgaming
green tube
0 pln
500pln

Opis Gry

Candy and Fruits

Candy and Fruits

Gra Candy and Fruits to jeden z tych automatów do gry, który przypominają dziesiątki innych. Dlaczego tak się dzieje ? Ano z powodu tematyki, motywu przewodniego jaki przewija się przez grę. Jak nie trudno jest się domyśleć, rozchodzi się o owoce, które są motywem przewodnim całej gry. Tworzą one symbole jakie pojawiają się na planszy, ale w przypadku Candy and Fruits, dodane zostały jeszcze tutaj słodycze, które tak mocno uwielbiane są przez dzieci.

W grze mamy do dyspozycji 10 linii płatnych, na których rozlokować możemy wybraną przez nas stawkę. Najrozsądniejszym rozwiązaniem jest pokrycie wszystkich linii, tak by żadna wygrana nie przeszła nam obok nosa, chociaż każdy ma prawo do tego by mieć swoją taktykę. Być może masz swoją wyjątkową linię na którą zawsze wygrywasz ?

Grafice w grze Candy and Fruits raczej bliżej do staromodnych rozwiązań niż innowacyjnych fajerwerków. To jednak nie jest w automacie do gry najważniejsze, bo dla grającego liczy się przecież, przede wszystkim zysk. Czy osiągniemy go w grze Candy and Fruits przekonamy się po uruchomieniu gry. Występują w niej ułatwienia jak znaczniki Wild czy Scatter, które dają wiele dodatkowych profitów dla gracza.

0

Komentarze

komentarze

  • Informacja:

    Strona “egryhazardowe.pl” jest przeznaczona wyłącznie dla polskojęzycznych rezydentów UK, wszyscy operatorzy na stronie posiadają licencję UK Gambling Commission oraz MGA
    only UK players
    Zapisz sie a dostaniesz darmowe free spiny i kody na doładowania bez depozytu: