Menu

Creature From the B.

Pełny ekran
Light Switch
0%
Gra się ładuje kliknij tutaj aby zagrać
ZAGRAJ ZA PIENIĄDZE
ranking kasyn
kasyno
oprogramowanie
język polski
darmowe gry
bonus bez depozytu
bonus powitalny
ocena:
netent
microgaming
green tube
20 pln
1000 pln
ocena:
netent
microgaming
green tube
0 pln
750 pln
ocena:
netent
microgaming
green tube
0 pln
500 pln
ocena:
netent
microgaming
green tube
0 pln
500pln

Opis Gry

Creature From the B.

Opis gry – Creature From the B.

Niektórzy przygodę i chęć poszukiwania przygód mają po prostu wpisane w swoje DNA i nie mogą nic z tym zrobić. Jakby się przed tym nie bronili to zawsze będzie ciągnęło ich w rejony opuszczone, niebezpieczne, bo zdają sobie sprawę z tego, że tam czeka adrenalina.

Creature-from-the-Black-Lagoon-picture Creature from the Black Lagoon picture

Gra Creature From the B. opowiada historię o poszukiwaczach przygody, którzy starają się skonfrontować legendę o straszliwym stworze z pewnego jeziora z rzeczywistością. Co zastaną na miejscu ? Czy potwór rzeczywiście istnieje ? Czego zatem strzeże ? Być może jakiegoś skarbu, który uczyni z nas milionera ? Na te pytania należy odpowiedzieć sobie samemu przechodząc ramię w ramię obok legendarnego jeziora wraz z kompanami swej wyprawy.

Funkcja automatycznej gry dostępna pod przyciskiem „Autoplay” to rozwiązanie odznaczające się komfortem dla klienta kasyna. Wprawdzie nie ma ona żadnego wpływu na przebieg kolejnych losowań w tej grze, ale na pewno pozwala skupić się osiągnięciu wygranych, a nie klikaniu myszkom raz po raz.

Ci bardziej doświadczeni klienci kasyn, wiedzą, że gra Creature From the B. na jednorękim bandycie jest nierozerwalnie związana z klikaniem myszką wielokrotnie, bo gra potrafi trwać godzinami, a jedno losowanie zajmuje dosłownie chwilę. Dlatego by nie klikać myszką wiele razy, możemy zaznaczyć wysokość stawki oraz liczbę linii płatnych, które chcemy pokryć stawką i uruchomić automatyczne losowanie za pomocą komputera, po kliknięciu wspomnianego Autoplay.

Creature From the B. creature from the black lagoon slot winning screenshot creature black lagoon 5 55b4f2247528f7b72d8b456b

Gra przebiega wtedy znacznie szybciej i czasami (szczególnie gdy dopiero zaczynamy swoją przygodę z tą grą) możemy mieć problem z połapaniem się czy wygraliśmy, czy nie, ale na pewno chwila praktyki pozwoli nam zaznajomić się z tą sytuacją, a docenimy ją gdy przyjdzie nam klikać myszką cały dzień.

W grze pojawiają się symbole Wild, oznaczające zastąpienie każdego symbolu, znacznikiem Wild. Drugim ważnym dla losów gry jest znacznik Scatter, który gdy zostanie wylosowany w określonej liczbie przeniesie nas do darmowej gry, przez co możemy spróbować zarobić bez ryzyka własnego kapitału.

0

Komentarze

komentarze

  • Zapisz sie a dostaniesz darmowe free spiny i kody na doładowania bez depozytu:

    Zagraj teraz w Sizzling Hot!