Menu

Czy w kasynie można wygrać? Tak, on wygrał aż 3,5 miliona dolarów!

 

Jeżeli ktokolwiek z naszych widzów, ma wątpliwości co do tego, że w kasynie można wygrać jakiekolwiek, duże sumy, jest w wielkim błędzie.

Przykład brazylijskiego biznesmena jasno pokazuje, że szczęście jest możliwe, nawet w momencie, kiedy stawiamy wszystko na szali! Jego wielki zakład, albowiem sięgający aż 35 tysięcy dolarów w grze Ruletka, został wygrany i odpowiednio pomnożony o sumę, która wybiła na koncie 3,5 miliona dolarów.

Sytuacja miała miejsce w kasynie Hotel Conrad w Punta del Este, który mieści się w Urugwaju.

Co ciekawe, w internecie bardzo szybko pojawił się filmik z owego wydarzenia, do którego dotarł również i nasz serwis internetowy. Na nim widzimy, jak szczęśliwy Pedro Grendene Bartelle i jego znajomi wybierają konkretną liczbę, którą jest w tym wypadku numerek „32”. Z wygranej cieszą się wszystkie osoby, które w okół obsługiwały i oglądały rozgrywkę!

Przykład ten jasno pokazuje, że osoby które grają czynnie w gry hazardowe, mogą mieć szczęście i wygrywać wielkie sumy, jeśli tylko są w stanie odpowiednio zaryzykować. Szef firmy Vulcabras-Azaleia, która zajmuje się produkcją butów, może być z siebie dumny, ponieważ jego majątek właśnie stał się jeszcze większy!

0

Komentarze

komentarze

  • Zapisz sie a dostaniesz darmowe free spiny i kody na doładowania bez depozytu:

    Zagraj teraz w Sizzling Hot!