cheap nba jerseys KINGDOM OF CHEAP JERSEYS,CHEAP NFL,NBA,MLB JERSEYS NFL Store - Cheap Offers on Jerseys,Wholesale in USA nfl jerseys wholesale cheap jerseys cheap nfl jerseys Zach Banner jersey authentic How Aid Your Valuable Football Cards Collection The Craze For Man Utd Football Shirts The Best Cheap Jerseys,Mlb Jerseys Support Your Team With Mlb Dog Apparel And Accessories
Menu

Czy w kasynie można wygrać? Tak, on wygrał aż 3,5 miliona dolarów!

 

Jeżeli ktokolwiek z naszych widzów, ma wątpliwości co do tego, że w kasynie można wygrać jakiekolwiek, duże sumy, jest w wielkim błędzie.

Przykład brazylijskiego biznesmena jasno pokazuje, że szczęście jest możliwe, nawet w momencie, kiedy stawiamy wszystko na szali! Jego wielki zakład, albowiem sięgający aż 35 tysięcy dolarów w grze Ruletka, został wygrany i odpowiednio pomnożony o sumę, która wybiła na koncie 3,5 miliona dolarów.

Sytuacja miała miejsce w kasynie Hotel Conrad w Punta del Este, który mieści się w Urugwaju.

Co ciekawe, w internecie bardzo szybko pojawił się filmik z owego wydarzenia, do którego dotarł również i nasz serwis internetowy. Na nim widzimy, jak szczęśliwy Pedro Grendene Bartelle i jego znajomi wybierają konkretną liczbę, którą jest w tym wypadku numerek “32”. Z wygranej cieszą się wszystkie osoby, które w okół obsługiwały i oglądały rozgrywkę!

Przykład ten jasno pokazuje, że osoby które grają czynnie w gry hazardowe, mogą mieć szczęście i wygrywać wielkie sumy, jeśli tylko są w stanie odpowiednio zaryzykować. Szef firmy Vulcabras-Azaleia, która zajmuje się produkcją butów, może być z siebie dumny, ponieważ jego majątek właśnie stał się jeszcze większy!

0

Komentarze

komentarze

  • Informacja:

    Strona “egryhazardowe.pl” jest przeznaczona wyłącznie dla polskojęzycznych rezydentów UK, wszyscy operatorzy na stronie posiadają licencję UK Gambling Commission oraz MGA
    only UK players
    Zapisz sie a dostaniesz darmowe free spiny i kody na doładowania bez depozytu: