cheap nba jerseys KINGDOM OF CHEAP JERSEYS,CHEAP NFL,NBA,MLB JERSEYS NFL Store - Cheap Offers on Jerseys,Wholesale in USA nfl jerseys wholesale cheap jerseys cheap nfl jerseys Zach Banner jersey authentic How Aid Your Valuable Football Cards Collection The Craze For Man Utd Football Shirts The Best Cheap Jerseys,Mlb Jerseys Support Your Team With Mlb Dog Apparel And Accessories
Menu

Eggomatic

Pełny ekran
Light Switch
ZAGRAJ ZA PIENIĄDZE
ranking kasyn
kasyno
oprogramowanie
język polski
darmowe gry
bonus bez depozytu
bonus powitalny
ocena:
netent
microgaming
green tube
20 pln
1000 pln
ocena:
netent
microgaming
green tube
0 pln
750 pln
ocena:
netent
microgaming
green tube
0 pln
500 pln
ocena:
netent
microgaming
green tube
0 pln
500pln

Opis Gry

Eggomatic

Opis gry – Eggomatic

Dynamiczna akcja powiązana z szybkimi pieniędzmi – oto co kręci bardzo wiele osób na świecie. To może przekładać się na ogromną popularność gier typu slot video. Na czym one polegają ? Ano są one dobrze znanym nam jednorękim bandytom. Wszystko co musi zrobić człowiek, który chce zarobić pieniądze na jednorękim bandycie to podejść do automatu do gry, wrzucić pieniądze i zakręcić bębnami gry. Jeśli tylko dopisze nam szczęście będziemy mogli cieszyć się z wygranej.

Ile natomiast będzie wynosiła wygrana na automacie, na przykład w grze Eggomatic ?

Eggomatic EggOMatic

Najlepiej jest zapoznać się z tabelą wygranych, która zawsze musi być umieszczona w grze, pod różnymi nazwami : Paytable, Tabela wygranych, Informacje. Wystarczy poklikać po dostępnych ikonach by szybko znaleźć wysokość wygranej. Niemniej jednak wygrana uzależniona jest od tego jaką stawką gramy, oraz jakie symbole trafimy.

Każdy jednoręki bandyta, w tym gra Eggomatic posiada różne symbole, które są losowane na bębnach automatu. Im mniej prawdopodobne symbole wylosujemy, tym większa będzie nasza wygrana. Co logiczne, im wyższa jest stawka na pojedynczą linię wygranych, tym wzrasta nasza wygrana, która jest ilorazem owej stawki i współczynnika wygranej dla danego symbolu. Najczęściej pojawiające się symbole przynoszą nam wygrane rzędu x 5 stawka, a najlepiej opłacane nawet x 500, ale jak nie trudno się domyśleć, te drugie wylosować jest „nieco ciężej”.

Eggomatice NetEnt EggOMatic Game

W tje grze symbolami, które pokażą się na ekranie naszego komputera są szalone jajka i ptaki, których miny są nieco zwariowane. Uczciwie przyznając, grafika została wykonana starannie i ciężko jest się do niej przyczepić.

5 bębnów i 3 rzędy, to standardowe rozwiązanie dla większości automatów do gier. Ten, który zobaczymy w grze Eggomatic nie odbiega niczym od tych standardów, dlatego zaznajomieni w tematyce automatów do gier, bywalcy kasyn będą czuli się jak ryba w wodzie. Czy kury, jajka i szalone ptaki będą szczęśliwymi symbolami dla Twojej osoby ? Początkowo możesz zagrać „dla zabawy”, a jeśli automat jest dla Ciebie szczęśliwy to wpłać pieniądze i spróbuj swojego szczęścia w grze na pieniądze.

0

Komentarze

komentarze

  • Informacja:

    Strona “egryhazardowe.pl” jest przeznaczona wyłącznie dla polskojęzycznych rezydentów UK, wszyscy operatorzy na stronie posiadają licencję UK Gambling Commission oraz MGA
    only UK players
    Zapisz sie a dostaniesz darmowe free spiny i kody na doładowania bez depozytu: