Menu

Extra Wild

Pełny ekran
Light Switch
0%
Gra się ładuje kliknij tutaj aby zagrać
ZAGRAJ ZA PIENIĄDZE
ranking kasyn
kasyno
oprogramowanie
język polski
darmowe gry
bonus bez depozytu
bonus powitalny
ocena:
netent
microgaming
green tube
20 pln
1000 pln
ocena:
netent
microgaming
green tube
0 pln
750 pln
ocena:
netent
microgaming
green tube
0 pln
500 pln
ocena:
netent
microgaming
green tube
0 pln
500pln

Opis Gry

Extra Wild

Extra Wild

 

Jednoręki bandyta to gra typu losowego, bo niewiele prócz samej stawki i liczby linii na którą tę stawkę się postawi zależy od samego gracza. Pociągnięcie za dźwignie to wszystko co gracz musi wykonać, a następnie wynik całej gry leży po stronie szczęścia lub jego braku. To nie przeszkadza jednak milionom ludzi na całym świecie zagrywać się w takie video sloty jak choćby opisywany tutaj Extra Wild.

W tej grze nie będzie żadnej specjalnej, wymyślnej fabuły – po prostu niezła grafika, tradycyjne rozwiązania, nic zaskakującego, ale właśnie takich jednorękich bandytów ludzie szukają. Symbolami występującymi w grze Extra Wild są przede wszystkim drogocenne diamenty, które pojawiają się w 10 liniach płatnych. Tylko od gracza zależy czy pokryje wszystkie te linie stawkami, czy może zminimalizuje koszty, ale również i swoje szanse na odniesienie końcowego sukcesu.

Najbardziej szlachetny diament wylosowany w polu gry Extra Wild przynosi aż 2500 tyle monet ile było postawione na jedną linie w grze, w której zostało wylosowane 5 diamentów.

1

Komentarze

komentarze

  • Zapisz sie a dostaniesz darmowe free spiny i kody na doładowania bez depozytu:

    Zagraj teraz w Sizzling Hot!