cheap nba jerseys KINGDOM OF CHEAP JERSEYS,CHEAP NFL,NBA,MLB JERSEYS NFL Store - Cheap Offers on Jerseys,Wholesale in USA nfl jerseys wholesale cheap jerseys cheap nfl jerseys Zach Banner jersey authentic How Aid Your Valuable Football Cards Collection The Craze For Man Utd Football Shirts The Best Cheap Jerseys,Mlb Jerseys Support Your Team With Mlb Dog Apparel And Accessories
Menu

Extra Wild

Pełny ekran
Light Switch
ZAGRAJ ZA PIENIĄDZE
ranking kasyn
kasyno
oprogramowanie
język polski
darmowe gry
bonus bez depozytu
bonus powitalny
ocena:
netent
microgaming
green tube
20 pln
1000 pln
ocena:
netent
microgaming
green tube
0 pln
750 pln
ocena:
netent
microgaming
green tube
0 pln
500 pln
ocena:
netent
microgaming
green tube
0 pln
500pln

Opis Gry

Extra Wild

Extra Wild

 

Jednoręki bandyta to gra typu losowego, bo niewiele prócz samej stawki i liczby linii na którą tę stawkę się postawi zależy od samego gracza. Pociągnięcie za dźwignie to wszystko co gracz musi wykonać, a następnie wynik całej gry leży po stronie szczęścia lub jego braku. To nie przeszkadza jednak milionom ludzi na całym świecie zagrywać się w takie video sloty jak choćby opisywany tutaj Extra Wild.

W tej grze nie będzie żadnej specjalnej, wymyślnej fabuły – po prostu niezła grafika, tradycyjne rozwiązania, nic zaskakującego, ale właśnie takich jednorękich bandytów ludzie szukają. Symbolami występującymi w grze Extra Wild są przede wszystkim drogocenne diamenty, które pojawiają się w 10 liniach płatnych. Tylko od gracza zależy czy pokryje wszystkie te linie stawkami, czy może zminimalizuje koszty, ale również i swoje szanse na odniesienie końcowego sukcesu.

Najbardziej szlachetny diament wylosowany w polu gry Extra Wild przynosi aż 2500 tyle monet ile było postawione na jedną linie w grze, w której zostało wylosowane 5 diamentów.

1

Komentarze

komentarze

  • Informacja:

    Strona “egryhazardowe.pl” jest przeznaczona wyłącznie dla polskojęzycznych rezydentów UK, wszyscy operatorzy na stronie posiadają licencję UK Gambling Commission oraz MGA
    only UK players
    Zapisz sie a dostaniesz darmowe free spiny i kody na doładowania bez depozytu: