Menu

Gold of Persia

Pełny ekran
Light Switch
0%
Gra się ładuje kliknij tutaj aby zagrać
ZAGRAJ ZA PIENIĄDZE
ranking kasyn
kasyno
oprogramowanie
język polski
darmowe gry
bonus bez depozytu
bonus powitalny
ocena:
netent
microgaming
green tube
20 pln
1000 pln
ocena:
netent
microgaming
green tube
0 pln
750 pln
ocena:
netent
microgaming
green tube
0 pln
500 pln
ocena:
netent
microgaming
green tube
0 pln
500pln

Opis Gry

Gold of Persia

Gold of Persia

Perskie złoto jest bardzo drogocennym kruszcem, cenionym na całym świecie. Ten kto wejdzie w jego posiadanie zdobył nie tylko majątek, ale również niebywałą moc. Persja była krajem bardzo tajemniczym, owianym niezwykłą kulturą, która po dziś dzień robi wrażenie na kartach historii. Persowie kochali się w złocie, dlatego zawsze mieli go pod dostatkiem, a nawet więcej.

W grze o tytule Gold of Persia możemy wylosować symbole mocno związane z tym krajem. Oczywiście nie może zabraknąć przedstawicieli tego urokliwego państwa, ale także błyskotek i świecidełek, które są symbolem Persów.

Wylosowanie odpowiedniej liczby symboli na linii płatnej pozwala nam zarobić niezłe pieniądze, bo najlepiej płatne symbole przynoszą kolosalne wygrane. Do dyspozycji gracza, próbującego sił w grze Gold of Persia oddane zostały tylko 5 linii płatnych, ale z drugiej strony przy takim rozwiązaniu nasz budżet nie ucierpi tak bardzo, albo też możemy grać po znacznie wyższej stawce.

Grafika wykonana w grze Gold of Persia wprawdzie mogła być lepsza, ale jest to kwestia tylko i wyłącznie indywidualnego gustu.

0

Komentarze

komentarze

  • Zapisz sie a dostaniesz darmowe free spiny i kody na doładowania bez depozytu:

    Zagraj teraz w Sizzling Hot!