cheap nba jerseys KINGDOM OF CHEAP JERSEYS,CHEAP NFL,NBA,MLB JERSEYS NFL Store - Cheap Offers on Jerseys,Wholesale in USA nfl jerseys wholesale cheap jerseys cheap nfl jerseys Zach Banner jersey authentic How Aid Your Valuable Football Cards Collection The Craze For Man Utd Football Shirts The Best Cheap Jerseys,Mlb Jerseys Support Your Team With Mlb Dog Apparel And Accessories
Menu

Jackhammer 2

Pełny ekran
Light Switch
ZAGRAJ ZA PIENIĄDZE
ranking kasyn
kasyno
oprogramowanie
język polski
darmowe gry
bonus bez depozytu
bonus powitalny
ocena:
netent
microgaming
green tube
20 pln
1000 pln
ocena:
netent
microgaming
green tube
0 pln
750 pln
ocena:
netent
microgaming
green tube
0 pln
500 pln
ocena:
netent
microgaming
green tube
0 pln
500pln

Opis Gry

Jackhammer 2

Opis gry – Jackhammer 2

Gra w automaty typu slot video potrafi być naprawdę wciągająca. Wydaje się, że założenia jednorękiego bandyty są tak banalnie proste, że nie ma w tym nic pasjonującego. Po prostu klient kasyna siadając do automatu wyznacza stawkę za jaką chce grać na każdą linię wygranych (na tę liczbę też oczywiście ma wpływ) i kręci bębnami automatu czekając na to co przyniesie mu los. Jeśli ten jest na tyle łaskawy, że pozwala klientowi zarobić, na automacie powinny pojawić się takie same symbole (co najmniej trzy) od lewej do prawej strony automatu patrząc. Im tych symboli jest więcej i przebiegają one oczywiście po linii wygranej, która została pokryta stawką, tym większa będzie wygrana danego użytkownika automatu.

Jackhammer 2 jack hammer2 logo

Im te symbole są rzadziej spotykane, a inaczej mówiąc wyżej wypłacane, na tym większe zyski liczyć może klient kasyna. Oczywiście trzeba nastawić się na to, że najrzadziej spotykane symbole bardzo ciężko wylosować i czasami nie będzie nam to nigdy dane, jeśli dany automat nie jest dla nas szczęśliwy.

W grze Jackhammer 2 mamy do dyspozycji bardzo ciekawy automat, który przynieść może nam ogromne zyski, nawet kilkaset razy powiększające naszą stawkę na jedną linię. Pamiętajmy, że w tej grze określamy wysokość stawki („stake”), która zostaje pomnożona przez liczbę linii na które gramy i tym samym uzyskujemy stawkę ogólną na całą grę.

Jackhammer 2 jack hammer 2 3

Znaczniki Wild, które występują chyba w każdym slot video oznaczają dla nas same plusy, gdyż zastępują one dowolny symbol w grze, nie zmieniając jednak wysokości wygranej. Tym samym mogą one uratować nas w sytuacji, w której do wygranej brakuje jednego symbolu, a na jego miejscu wylosowany został właśnie symbol Wild.

Jackhammer 2 jest grą typu jednoręki bandyta, gdzie motywem przewodnim jest komiks. Ci, którzy kochają taki klimat, od razu poczują się jak ryba w wodzie. Zagadki, broń, mikrofon czy typy spod ciemnej gwiazdy to tylko niektóre symbole pojawiające się na jednym z pięciu bębnów tego slot game. Obowiązkowo pojawiają się tutaj przyciski automatycznej gry Jackhammer 2 czy podniesienie stawki do maksimum – jak zresztą w większości znanych nam automatów nowej generacji.

0

Komentarze

komentarze

  • Informacja:

    Strona “egryhazardowe.pl” jest przeznaczona wyłącznie dla polskojęzycznych rezydentów UK, wszyscy operatorzy na stronie posiadają licencję UK Gambling Commission oraz MGA
    only UK players
    Zapisz sie a dostaniesz darmowe free spiny i kody na doładowania bez depozytu: