Menu

Kasyna Makau z kolejnymi stratami finansowymi

Jak donosi Agencja Reuters, kasyna w Makau już 3 rok pod rząd, odnoszą mniejsze zyski, które wynikają z mniejszego zainteresowania klientów, tą formą rozrywki. Rok 2016 został zamknięty z mniejszymi zyskami o 3,3 procenta, a łączna kwota przychodów zamknęła się w 223,2 milionów MOP, co w przełożeniu na dolary, daje 28 milionów.

Wynik ten jednak nie był zaskakujący, albowiem ekonomiści prognozowali tego typu obniżkę, rzędu 3-4 procent, w skali całego roku.

Warto przyznać, iż pomimo spadku wyników kasyn, kwota o której mówimy w wynikach całego roku, również robi wrażenie. Oprócz tego, warto odnotować fakt, iż w samym grudniu przychody kasyn zwiększyły się o 8% w s skali całego roku ,generując 19,8 mld MOP.

Szukając dalszych statystyk, warto przypomnieć iż przychody w 2015 roku zamknęły się w 34,4 procenta.

 

Analitycy patrzą jednak z wielkim optymizmem na obrót spraw, albowiem Makau w 2017 roku ma zanotować wzrost przychodów o 7%. Co jest tego skutkiem ? Nic innego, jak nowe bazy turystyczne, które mają przyciągać jeszcze więcej ekskluzywnych klientów, którzy lubują się między innymi w rozrywkach hazardowych.

0

Komentarze

komentarze

  • Zapisz sie a dostaniesz darmowe free spiny i kody na doładowania bez depozytu:

    Zagraj teraz w Sizzling Hot!