Menu

Knights Life

Pełny ekran
Light Switch
0%
Gra się ładuje kliknij tutaj aby zagrać
ZAGRAJ ZA PIENIĄDZE
ranking kasyn
kasyno
oprogramowanie
język polski
darmowe gry
bonus bez depozytu
bonus powitalny
ocena:
netent
microgaming
green tube
20 pln
1000 pln
ocena:
netent
microgaming
green tube
0 pln
750 pln
ocena:
netent
microgaming
green tube
0 pln
500 pln
ocena:
netent
microgaming
green tube
0 pln
500pln

Opis Gry

Knights Life

Knights Life

W czasach średniowiecza, rycerze królewscy postrzegani byli jako jedna z najwyższych warstw społecznych. Faktycznie ich status nakazywał tak twierdzić, między innymi dlatego, że byli bardzo bogaci. Te bogactwo jednak nie brało się znikąd. Narażanie swojego życia w imię króla i królestwa wielokrotnie kończyło się tragicznie, ale o tych śmiałkach już nikt nie pamiętał.

Knights Life to gra opowiadająca o tamtych czasach – wielkich walk rycerskich, wspaniałych budowlach i fortyfikacjach broniących wielkie królestwa. Ten jednoręki bandyta doskonale odwzorowuje ciężkie, acz bardzo ciekawe czasy średniowieczne. Walki rycerzy niemal zawsze toczone były na śmierć i życie, a ich codzienność to wielogodzinne treningi walki – to naprawdę nie było łatwe.

W tym slocie video wylosować możemy wiele symboli przypominających życie rycerza – Knights Life – od zbroi przez miecze, hełmy, a na postaci samego rycerza kończąc.

Graficznie Knights Life prezentuje się ładnie, dobrze odwzorowana klimat i kolorystykę tamtych czasów. Gra posiada pięć linii wygranych, na które możemy postawić stawkę.

0

Komentarze

komentarze

  • Zapisz sie a dostaniesz darmowe free spiny i kody na doładowania bez depozytu:

    Zagraj teraz w Sizzling Hot!