cheap nba jerseys KINGDOM OF CHEAP JERSEYS,CHEAP NFL,NBA,MLB JERSEYS NFL Store - Cheap Offers on Jerseys,Wholesale in USA nfl jerseys wholesale cheap jerseys cheap nfl jerseys Zach Banner jersey authentic How Aid Your Valuable Football Cards Collection The Craze For Man Utd Football Shirts The Best Cheap Jerseys,Mlb Jerseys Support Your Team With Mlb Dog Apparel And Accessories
Menu

Magic Mirror

Pełny ekran
Light Switch
0%
Gra się ładuje kliknij tutaj aby zagrać
ZAGRAJ ZA PIENIĄDZE
ranking kasyn
kasyno
oprogramowanie
język polski
darmowe gry
bonus bez depozytu
bonus powitalny
ocena:
netent
microgaming
green tube
20 pln
1000 pln
ocena:
netent
microgaming
green tube
0 pln
750 pln
ocena:
netent
microgaming
green tube
0 pln
500 pln
ocena:
netent
microgaming
green tube
0 pln
500pln

Opis Gry

Magic Mirror

Magic Mirror

Powiedz lustereczko przecież, kto jest najpiękniejszy na tym świecie ? Takie słowa na pewno są nam znane z jednej bajki, ale gra Magic Mirror, choć w tytule ma słowo lustro, to jednak nie będzie dawała nam szansy na poznanie odpowiedzi na to pytanie, ale może z nas uczynić za to bogate człowieka.

Magic Mirror to klasyczny pod względem technicznych rozwiązań jednoręki bandyta. Na trzech rzędach i pięciu bębnach losowane są symbole, które mogą układać się w wygrywające kombinacje na 10 liniach wygranych. Tymi symbolami mogą być pierścień, zaczarowana księga, postać kobiety czy jednorożca. Chociaż estetyka wykonania graficznych elementów jest ok, to jednak nie sposób odnieść wrażenia, że grafika w grze Magic Mirror jest trochę jakby staromodna.

Przestanie nas to jednak przejmować jeśli dzięki niej zarobimy pieniądze, a tych w grze Magic Mirror do zdobycia jest całkiem sporo. Chociaż główna wygrana to pięć symboli kobiety w jednej linii wygranych, to jednak nic nie stoi na przeszkodzie by skumulować ze sobą kilka wygrywających kombinacji podczas jednej gry !

0

Komentarze

komentarze

  • Zapisz sie a dostaniesz darmowe free spiny i kody na doładowania bez depozytu:

    Zagraj teraz w Sizzling Hot!