Menu

Novomatic i jego kompletne rozwiązania w sektorze hazardowym

ICE 2017 w Londynie to jedno z największych spotkań firm powiązanych z hazardem, dlatego nie mogło w jego ramach zabraknąć austriackiego Novomatica, który w jak zwykle spektakularny sposób, prezentuje swoją bogatą gamę nowatorskich rozwiązań dla hazardu światowego!

Kolejne rewolucyjne rozwiązania zawarte w obudowach automatów do gier, połączone z zaletami multikanałowych programów jasno pokazują, dlaczego to akurat Novomatic jest jednym z największych i najlepszych dostawców technologii związanych z grami, w Europie.

Stoisko marki Novomatic jak zwykle było zapełnione nowościami, a także zainteresowanymi ludźmi, którzy korzystali z innowacyjnych rozwiązań i produktów marki. Stoisko Novomatic zostało podzielone w sposób odpowiedni, aby przedstawić w sposób czytelny, wszystkie usługi, jakie zamierza proponować Novomatic w tym roku…

Patrząc na stoiska Novomatic, znajdizemy rozwiązania loteryjne loteryjne (Novomatic Lottery Solutions), dla zakładów bukmacherskich (Novomatic Sports Betting Solutions) jak i wszelkiego rodzaju rozwiązania przystosowane dla kasyn i hazardu internetowego (Novomatic Gaming Industries).

Do dyspozycji zainteresowanych były dostępne również rozwiązania AWP, urządzeń wideo loteryjnych (VLT) a także spora liczba ciekawych, nowoczesnych i przyciągających oko obudów dla automatów hazardowych.

0

Komentarze

komentarze

  • Zapisz sie a dostaniesz darmowe free spiny i kody na doładowania bez depozytu:

    Zagraj teraz w Sizzling Hot!