cheap nba jerseys KINGDOM OF CHEAP JERSEYS,CHEAP NFL,NBA,MLB JERSEYS NFL Store - Cheap Offers on Jerseys,Wholesale in USA nfl jerseys wholesale cheap jerseys cheap nfl jerseys Zach Banner jersey authentic How Aid Your Valuable Football Cards Collection The Craze For Man Utd Football Shirts The Best Cheap Jerseys,Mlb Jerseys Support Your Team With Mlb Dog Apparel And Accessories
Menu

Simsalabim

Pełny ekran
Light Switch
0%
Gra się ładuje kliknij tutaj aby zagrać
ZAGRAJ ZA PIENIĄDZE
ranking kasyn
kasyno
oprogramowanie
język polski
darmowe gry
bonus bez depozytu
bonus powitalny
ocena:
netent
microgaming
green tube
20 pln
1000 pln
ocena:
netent
microgaming
green tube
0 pln
750 pln
ocena:
netent
microgaming
green tube
0 pln
500 pln
ocena:
netent
microgaming
green tube
0 pln
500pln

Opis Gry

Simsalabim

Opis gry – Simsalabim

Gdyby zapytać wiele osób spotkanych na ulicy czy zechcieliby posiąść umiejętność czarowania to pewnie znaczna większość odpowiedziałaby, że jak najchętniej. Gdybyśmy potrafili wyczarować coś z niczego, to pewnie większość z naszych codziennych problemów w ogóle nie miałaby miejsca. Czarowanie i sprawne posługiwanie się magiom mogłoby przynieść nam pokonanie wszystkich problemów i właściwie zniwelowałoby powstawanie jakichkolwiek kłopotów. Coś jest nam potrzebne ? Potrzebujemy się z czymś uporać ? Abrakadabra, czary-mary i po problemie, można by rzec.

Simsalabim Simsalabim NetEnt Slot

W grze Simsalabim wypowiadając magiczne słowa możemy tak zaczarować tego jednorękiego bandytę by ten pozwolił nam wylosować symbole, dzięki którym zarobimy pieniądze. Na polach symboli pojawiają się przede wszystkim symbole nieustannie kojarzące się ze światem czarów – magik, karty czy tajemnicza skrzynia, z której za chwilę coś wyskoczy. Gra oferuje pięć bębnów oraz standardowe trzy rzędy, gdzie losowane są symbole. By wygrać najwyższe wygrane musimy oczywiście wylosować symbole najrzadziej się pojawiające, a by tak się stało potrzebny będzie nam malutki pierwiastek magicznych umiejętności.

Jeśli posiądziemy umiejętność przeprowadzenia magicznych sztuczek, może uda nam się wyczarować duże pieniądze, o których marzymy. Simsalabim to gra, w której grafika została perfekcyjnie dopasowana do klimatu, a właściwie fabuły całej rozgrywki. Elementy dźwiękowe również nie pozostawiają złudzenia w jakim klimacie obracają się ci, którzy próbują swoich sił na tym jednorękim bandycie.

simsalabim simsalabim

Jaki będzie efekt naszych czarów ? Czy magiczne słowa, które wypowiemy przed każdym losowaniem przyniosą nam upragnione efekty i z tajemniczej skrzyni wyskoczą wielkie pieniądze ? Czy uda nam się odnaleźć zaklęcie, które pozwoli nam odczarować nasze marzenia i urzeczywistnić je w realnym świecie ? Gdzie tego dokonać jeśli nie na ekranie gry ?

Ten automat do gry jest naprawdę ładny – nie sposób odmówić tego faktu. Przyciąga nie tylko grafiką czy oprawą dźwiękową, ale również niezłym klimatem, który musi się spodobać każdemu.

0

Komentarze

komentarze

  • Zapisz sie a dostaniesz darmowe free spiny i kody na doładowania bez depozytu:

    Zagraj teraz w Sizzling Hot!