cheap nba jerseys KINGDOM OF CHEAP JERSEYS,CHEAP NFL,NBA,MLB JERSEYS NFL Store - Cheap Offers on Jerseys,Wholesale in USA nfl jerseys wholesale cheap jerseys cheap nfl jerseys Zach Banner jersey authentic How Aid Your Valuable Football Cards Collection The Craze For Man Utd Football Shirts The Best Cheap Jerseys,Mlb Jerseys Support Your Team With Mlb Dog Apparel And Accessories
Menu

South Park

Pełny ekran
Light Switch
ZAGRAJ ZA PIENIĄDZE
ranking kasyn
kasyno
oprogramowanie
język polski
darmowe gry
bonus bez depozytu
bonus powitalny
ocena:
netent
microgaming
green tube
20 pln
1000 pln
ocena:
netent
microgaming
green tube
0 pln
750 pln
ocena:
netent
microgaming
green tube
0 pln
500 pln
ocena:
netent
microgaming
green tube
0 pln
500pln

Opis Gry

South Park

Opis gry – South Park

Miasteczko South Park jest bardzo zwariowane, a bohaterzy opowieści potrafią swoimi bardzo głupimi pomysłami wywołać śmiech trwający godzinami. Ten kultowy serial znalazł również swoje odzwierciedlenie w video slocie o nazwie dokładnie takiej samej jak serial – South Park.

Nie trudno wpaść na pomysł, że głównymi symbolami gry są bohaterowie legendarnego serialu, więc jego fani, którzy pragną spróbować szczęścia w jednorękim bandycie na pewno mocno się ucieszą. Trzeba mieć trochę szczęścia by wylosować dobrze płatne symbole na pięciu bębnach i trzech rzędach umieszczonych w tej grze, ale cierpliwość popłaca.

South Park south1

Cartman, Stan, Kenny i Kyle to bohaterowie, których na ekranach tej gry nie mogło zabraknąć. Oczywiście każdy z nich może nam zapewnić nieco inną wygraną, ale jako fani serialu na pewno ucieszymy się z wylosowania któregokolwiek z nich. Gra zrealizowana w sposób kolorowy i wesoły, zupełnie jak znany nam z ekranów telewizora serial.

Pragnąc zaznajomić się z tym jakie symbole przyniosą nam określoną wygraną, wystarczy kliknąć w informacyjny przycisk „tabela wygranych”. Tutaj graficznie zaprezentowane są wszystkie płatne kombinacje jakie wylosować możemy na bębnach tego jednorękiego bandyty.

Oczywiście musimy wylosować co najmniej 3 takie symbole, ale lepiej dla nas będzie wylosować 4 lub 5, bo wtedy wygrana będzie znacznie wyższa.

W przypadku niższych trafień (3 lub 4 takich samych symboli) musimy spojrzeć na to pod kątem gdzie pojawia się pierwszy symbol. By wygrana została dopisana do naszego konta, pierwszym miejscem musi być lewy bęben – w przeciwnym wypadku nasza wygrana wyniesie dokładnie zero.

South Park South Park Start Screen

Ratunkiem okazują się być symbole Wild, które zastępują wszystkie inne symbole, dzięki czemu możemy wygrywać jeszcze częściej.

Gdy na ekranie naszej gry ukażą się znaczniki Scatter możemy się cieszyć, ponieważ kilka najbliższych gier zostanie przeprowadzona po obecnej stawce i linii wygranych kompletnie za darmo. Takie darmowe spiny są bardzo przyjemną informacją i na pewno ucieszymy się gdy wylosujemy kilka Scatter-ów.

0

Komentarze

komentarze

  • Informacja:

    Strona “egryhazardowe.pl” jest przeznaczona wyłącznie dla polskojęzycznych rezydentów UK, wszyscy operatorzy na stronie posiadają licencję UK Gambling Commission oraz MGA
    only UK players
    Zapisz sie a dostaniesz darmowe free spiny i kody na doładowania bez depozytu: