cheap nba jerseys KINGDOM OF CHEAP JERSEYS,CHEAP NFL,NBA,MLB JERSEYS NFL Store - Cheap Offers on Jerseys,Wholesale in USA nfl jerseys wholesale cheap jerseys cheap nfl jerseys Zach Banner jersey authentic How Aid Your Valuable Football Cards Collection The Craze For Man Utd Football Shirts The Best Cheap Jerseys,Mlb Jerseys Support Your Team With Mlb Dog Apparel And Accessories
Menu

The Wish Master

Pełny ekran
Light Switch
ZAGRAJ ZA PIENIĄDZE
ranking kasyn
kasyno
oprogramowanie
język polski
darmowe gry
bonus bez depozytu
bonus powitalny
ocena:
netent
microgaming
green tube
20 pln
1000 pln
ocena:
netent
microgaming
green tube
0 pln
750 pln
ocena:
netent
microgaming
green tube
0 pln
500 pln
ocena:
netent
microgaming
green tube
0 pln
500pln

Opis Gry

The Wish Master

Opis gry – The Wish Master

The Wish Master The Wish Master1

The Wish Master

Wystarczy potrzeć lampę by wyskoczył z niej dżin, który spełni nasze życzenia – tak właśnie zrealizowana była opowieść o Alladynie, który taką lampę znalazł. Podobnie jest w grze The Wish Masters, gdzie tajemniczy dżin spełni nasze sny o bogactwie, jeśli tylko uda nam się wylosować odpowiednie symbole. Do dyspozycji klientów kasyn został oddany slot, który posiada 5 bębnów oraz trzy rzędy, na których pojawiają się raczej standardowe symbole. Klimat gry jest nieco tajemniczy, ale taki przecież też jest dżin. Trzeba jednak uważać o co go prosimy, bo przecież ten, którego uwolniliśmy z wieloletniego pobytu w tajemniczej lampie jest nam naprawdę oddany i spełni każde nasze życzenie.

Z automatami do gier jest tak, że wcale nie musimy mieć starannie przygotowanej strategii, poznawać systemów do wyznaczania stawek czy zagłębiać się w stworzone przez kogoś systemy gry The Wish . Tutaj jedyne co się liczy to szczęście, bo zasady są gry banalne, a gracz nie ma praktycznie żadnego wpływu na przebieg rozgrywki. Po prostu jedynym zadaniem klienta kasyna jest określenie ile pieniędzy pragnie on zainwestować w jedną rozgrywkę i zakręcić bębnami tego automatu by sprawdzić czy sprzyja mu szczęście.

The Wish Master thewishmaster

The Wish Master

Oczywiście nie każde kręceniem kołem jednorękiego bandyty przyniesie nam sukcesu, no chyba, że jesteśmy niczym średniowieczny Midas, który wszystko czego się dotknie zamienia się w złoto.

Powracając jednak do realnego prawdopodobieństwa wygranej w tej grze, zdarza się ono może nie za każdym razem, ale naprawdę często. Wygrane na pojedynczej linii mogą sięgać kilkakrotności tego co postawiliśmy (w przypadku najbardziej popularnych symboli), ale również przynosić nam zysk kilkaset razy większe aniżeli stawka. Oczywiście by wylosować najrzadsze symbole, musimy uzbroić się w cierpliwość.

Pomocne w tym mogą okazać się symbole Wild, które zastępują dowolny symbol w grze. Tym samym mogą one dopomóc stworzeniu wygrywającej kombinacji, albo nawet spowodować, że podczas jednej gry, do naszego konta zostanie przypisanych kilka wygranych jednocześnie !

0

Komentarze

komentarze

  • Informacja:

    Strona “egryhazardowe.pl” jest przeznaczona wyłącznie dla polskojęzycznych rezydentów UK, wszyscy operatorzy na stronie posiadają licencję UK Gambling Commission oraz MGA
    only UK players
    Zapisz sie a dostaniesz darmowe free spiny i kody na doładowania bez depozytu: