cheap nba jerseys KINGDOM OF CHEAP JERSEYS,CHEAP NFL,NBA,MLB JERSEYS NFL Store - Cheap Offers on Jerseys,Wholesale in USA nfl jerseys wholesale cheap jerseys cheap nfl jerseys Zach Banner jersey authentic How Aid Your Valuable Football Cards Collection The Craze For Man Utd Football Shirts The Best Cheap Jerseys,Mlb Jerseys Support Your Team With Mlb Dog Apparel And Accessories
Menu

Wild Water

Pełny ekran
Light Switch
0%
Gra się ładuje kliknij tutaj aby zagrać
ZAGRAJ ZA PIENIĄDZE
ranking kasyn
kasyno
oprogramowanie
język polski
darmowe gry
bonus bez depozytu
bonus powitalny
ocena:
netent
microgaming
green tube
20 pln
1000 pln
ocena:
netent
microgaming
green tube
0 pln
750 pln
ocena:
netent
microgaming
green tube
0 pln
500 pln
ocena:
netent
microgaming
green tube
0 pln
500pln

Opis Gry

Wild Water

Opis gry – Wild Water

Lata 60 i 70-te to klimat przewodni gry Wild Water, chociaż jej motywem jest oczywiście, jakże modny w tamtych czasach surfing. Przedstawieni w bardzo ładnej grafice surferzy z ówczesnych lat są głównymi symbolami jakie wylosować możemy grając w tego jednorękiego bandytę.

Grafika została wykonana bardzo staranie i jej kolorowy charakter wcale nie jest „natrętny” dla naszych oczu. Jeśli lubimy słońce, plażę oraz sporty wodne, to w grze Wild Water czuć będziemy się jak ryba w wodzie.

Dla najlepszych poskramiaczy wodnych desek czekają bardzo wysokie wygrane, ale najpierw trzeba pokazać się przed publicznością ! Oczywiście prócz tego musimy uważać na czyhające w wodzie rekiny, które potrafią być śmiertelnie niebezpieczne !

Wild Water screenshotswildwatersub

Ten automat do gry, podobnie jak inne oferowane w kasynach posiada praktycznie takie same zasady.

Celem gracza jest wylosowanie układu, gdzie na jednej linii wygranych znajduje się co najmniej trzy takie same symbole. Pożądana dla gracza sytuacją jest pojawienie się pięciu tych samych symboli, dzięki czemu zarobić można dużo pieniędzy.

Warto jednak wspomnieć o tym, że każdy symbol zapewnia odmienną wysokość wygranej. Te, które najciężej jest wylosować, na kołach jednorękiego bandyty pojawiają się najrzadziej, są najlepiej opłacane. Podczas gdy wylosujemy najbardziej popularne symbole, nasze konto zostanie powiększone tylko o kilka żetonów więcej niż wynosiła stawka, to wylosowanie najrzadszych symboli może przynieść wygrane wynoszące nawet kilkaset razy tyle ile wynosiła stawka.Wild Water Wild Water Betsafe

Pomocne w poszukiwaniu wysokich wygranych może okazać się wylosowanie symbolu Wild, który zastępuje wszystkie inne symbole.

Trzeba również wspomnieć, że w tej grze musimy wylosować wygrywający układ, tak by pierwszy symbol pojawił się już na pierwszym z lewej bębnie. W przeciwnym wypadku niestety nie wygramy nic – takie są zasady tej gry, ale także setek innych jednorękich bandytów.

Jeśli chcemy mieć pewność, że wygrane będą miały miejsce jak najczęściej, najlepiej zdecydować się grać na wszystkie linie wygranych dostępne w tym automacie.

0

Komentarze

komentarze

  • Zapisz sie a dostaniesz darmowe free spiny i kody na doładowania bez depozytu:

    Zagraj teraz w Sizzling Hot!